bundle news bundle haber
in , ,

8topic, Yerli Haber Akış Uygulaması Bundle’da!

8topic, artık siz daha iyi takip edebilesiniz diye BundleNews applikasyonundan da haberlerini yayınlıyor. 

Başladığımız bu yolda olabildiğince çok üniversite öğrencisi ve genç profesyonellere ulaşmaya çalıştığımız bu yolda, artık daha kalabalığız. Hem sosyal medyada hem sitemize gelen siz ziyaretçilerimizle bütünleştiğimiz bu ailede daha fazla kişiye hitap ediyoruz artık. 

Bundle News nedir?

Bundle News, fark yaratan tasarımıyla yereldeki ve Dünya’daki çoğu haber kaynağını tek bir platformda birleştiren yerli bir applikasyon. 

Aylık yaklaşık 2o milyon haber okutan applikasyonda, 8000’den fazla kaynak var ve applikasyon 17 farklı ülkede hizmet veriyor. 

AppStore’da 4 kez en iyi Türk uygulaması olarak gösterilen uygulama şimdiye kadar da birçok kez  ödül aldı. 

Yeni tasarım

Bu yaz başlangıcında yeni tasarımlarını yayına alan Bundle Haber, artık daha kullanıcı dostu ve yepyeni bir arayüz sunuyor. 

Applikasyonda hem istediğiniz kaynakları seçip kişisel bir anasayfa oluşturabiliyorsunuz, hem de Dünya’da ve Türkiye’de olan son dakika haberleri gibi seçtiğiniz kategorideki haberlerin bildirimlerini alıyorsunuz. 


Uygulama

Uygulama hem android hem de iOS için geliştiriliyor. iOS’ta hem iPhone’lar hem iPad’ler hem de iWatch’lar destekleniyor. Playstore‘dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Appstore‘dan indirmek için de buraya tıklayabilirsiniz. 


Bundle News’ta 8topic’i nasıl bulabilirim?

Applikasyonu akıllı cihazınıza kurduktan sonra, hem arama kısmına 8topic yazarak bulabiliriz hem de kategorilerden dergi kategorisinin altında bizi arayarak bulabilirsiniz. 


Ne düşünüyorsun?

0 puan
Upvote Downvote

Tarık Yazdı!

founder @8topic

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

para kazanma yolları

Kazandığınız Parayı Arttıracak Kariyer Tavsiyeleri

üniversiteye başlayacaklara tavsiyeler

Üniversiteye Başlayacaklara Tavsiyeler