Son yazılar

Just how to Create Macros

yazar:

If you really want help with the essay, there are only two issues you happen to be capable to do to begin. When you’re looking for …

Analysis Essay Topic Ideas

The reworking advisor firms are amazing but are exceptionally pricey. A dependable company should supply language creating providers on numerous issues and also a diverse assortment …

How to Write Bachelor of Diploma After Your Name

A strong intro is priceless. An introduction doesn’t need to be long (and mustn’t be), yet it’s a significant portion of an essay. Your introduction might …

How-to Create a Research Report Thesis

Usually, a lot of the essays are written in a sort of writing. Also, they have to be artistically created by expert authors who are exceptionally …

girişimcilik

Archer’ın Gelişmiş Yetenekleri, Maceracıların yetenekleriyle birleşti!

Archer’ın Black Desert evrenine katılmasından bu yana neredeyse 1 ay geçti. Maceracılar Kara Ruh’un desteğiyle yeteneklerini geliştirip, Archer ile yeni maceralara atılmaya çoktan başladılar! Yeni yılda …

Lords Mobile Oyun Müziklerine Klaus Badelt İmzası

IGG, Lords Mobile için dünyacaünlü müzisyen ve bestekar Klaus Badelt ile anlaştı. Klaus Badelt, yaptığı eseri Londra Senfoni Orkestrası ile kayıt altına alarak oyuna ekledi. Dünyanın …

Uygun Fiyata Home Ofis Oluşturma Rehberi

Konforlu ve profesyonel bir çalışma ortamı hazırlamanız için bütçeyi de düşünerek sizin için bir rehber hazırladık. Okumaya devam edin!

Hayallerinize Tekrar Odaklanmanızı Sağlayacak 3 Etkili Soru

Hayallerinden vazgeçmek yerine neden yine onların senin için ne kadar önemli olduğunu hatırlamıyorsun? Bu şekilde hayatına da odaklanabilirsin?

Size İlham Verecek Benliğinizi Bulmanıza Yarayacak Alıntılar

Benliğinizi bulmanıza yardımcı olacak alıntı sözler mi arıyorsunuz? Sizin için derlediğimiz alıntı sözlerler benliğinizi yüceltin!

Korkularını Kullanarak Nasıl Daha İyi Bir Girişimci Olabilirsiniz?

Girişimcisiniz ya da bir fikriniz var ve bunu gerçeğe dönüştürmek istiyorsunuz; ancak korkularınız da var. Korkularınızla nasıl daha iyi bir girişmci olacaksınız?

gündem

2 Salise İçin 2 Ay Çalıştı: Bir Başarı Öyküsü Olarak Ramil Guliyev

200 metrede 19.76 ile şampiyona rekoru kıran Ramil Guliyev kimdir? Ramil Guliyev’in hikayesi.

Trilyonluk Şirket Apple

Apple piyasa değeri 1 trilyon doları geçen ilk şirket oldu. Çoğunuzun bildiği bu çöküş ve yükseliş hikayesini sizin için derledik.

8topic, Yerli Haber Akış Uygulaması Bundle’da!

8topic, artık siz daha iyi takip edebilesiniz diye BundleNews applikasyonundan da haberlerini yayınlıyor. 

Kariyer

Yeni Olduğunuz Herhangi Bir Sektörde Nasıl Büyüyebilirsiniz?

Eğer yeni bir sektördeyseniz ve hızlı bir şekilde iz bırakıp adınızdan söz ettirmek istiyorsanız nasıl yapacağınıza dair 5 fikir öne sürdük!

Spotify CEO’su: Sıfır Doğal Karizma ile Liderlik Yapmayı Nasıl Öğrendim?

Doğal bir lider değil misiniz? Spotify CEO’su da doğal bir lider değildi ve 30 milyar dolarlık bir şirket inşa etti. Nasıl yaptığını merak ediyorsanız, okumaya devam …

Mülakatlarda Bu Zorlayıcı 5 Soruya Nasıl Cevap Verilir?

Mülakatlarda işe alım uzmanlarının sizi zorlamak için sorduğu bu sorular karşısında panik yapmayın, sadece cevaplamadan önce düşünün!

Sağlık

Huzuru Bulmanıza Yardımcı Olacak 3 Mobil Meditasyon Uygulaması

İş yerinde stres mi yaptınız, hayatınızdaki küçük şeyleri bile kabul edemiyor musunuz? Meditasyon tam size göre.

Depresyondaki Bir Arkadaşa Hayatı Yeniden Sevmesinde Nasıl Yardımcı Olunur?

Her ne kadar şu an sizin yaptığınız gibi buna hazırlanmak da önemli olsa; asıl önemli olan zor durumdaki arkadaşa yardım etmektir. Okumaya devam edin!

Kilo Verdiren Sağlıklı ve Lezzetli Atıştırmalıklar

Kilo vermek istediğiniz zaman sadece proteinlerle boğuşup hiç atıştırmalığınız yok diye düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Bu yazımız size göre!

Çıplak Uyumanın Yüksek İhtimalle Bilmediğiniz Faydaları

Çıplak uyumak, hem fiziksel hem de psikolojik olarak birçok faydaya sahip. Siz de merak ediyorsanız; okumaya devam edin!

Çok Fazla Uyumanıza Rağmen Hala Yorgun mu Hissediyorsunuz?

Çok fazla uyudunuzu ama buna rağmen yeterince dinlenemediğinizi mi düşünüyorsunuz? İşte nedeni. 

Yetişmeyen Projeler ve Sınav Haftaları İçin: Konsantrasyon Arttıran Yiyecekler

Sürekli haberlerde çıkan yiyecekler gerçekten konsantrasyon arttırıyor mu? Bazı yiyeceklerle bunu sağlamak mümkün!

İlham

ilhamkariyer 

spotify ceosu daniel ek

Verimliliğinizi ve Üretkenliğinizi Arttıracak 7 İlham Verici Instagram Hesabı

Daha verimli ve üretken bir gün geçirmek mi istiyorsunuz, tabi kısa bir Instagram arasından sonra? O zaman bu yazımızı okumaya devam edin!

Absolut Vodka ve Hala Popüler Olmalarını Sağlayan Reklam Kampanyaları

Bazen basit bir kampanya, karmaşık olana göre daha fazla tutulur. Hayatta da basit ve etkili olanlar, diğerlerine göre daha fazla tutulurlar. Absolut vodka reklam kampanyası bunu …

57 Kere Geri Çevrildi, 58’de Hayatı Değişti: Udemy Kurucusu Eren Bali

Eren Bali, 2 yılda değeri 100 milyon doları Udemy.com’un kurucusu. Ancak başarıya giden yolu pek de parlak değil.

Kültür-sanat

Markalar Hakkında İlk Defa Öğreneceğiniz 39 Adet İlginç Bilgi

İlk defa duyacağınıza kesinlikle garanti verdiğimiz 39 adet farklı ve aslında bir o kadar da şaşırtıcı olan bilgiselleri sizin için derledik.

IQ Arttıran 5 Film Önerisi

Filmlerin IQ arttırdığı belki bir çalışma ile kanıtlanmadı ancak size vizyon katabilecek filmler vardır, biz de bunlardan 5 tanesini derledik.

Instagram’da Artık Aynı Yerleri Aynı Şekilleri İle Fotoğraflıyoruz ve Bu Çok Korkutucu

Instagram’da scrollarken yaşadığınız dejavu’nun esasında bir sebebi var. Bu durumun sonuçlarını ve sebeplerini merak ediyorsanız yazının devamına!

Teknoloji

YENİ KAHRAMAN ARCHER, MACERACILARIN HUZURUNA ÇIKTI!

Black Desert Online Archer Sınıfı Güncellemesi Geldi Çattı! Oyun içi etkinliklere ve yeniliklere devam eden Black Desert Online, geliştirilmiş anlatısıyla online oyun dünyasında ön plana çıkmaya …

Boşa Vakit Kayıplarına Son: 5 Maddede Telefon Bağımlılığından Kurtulun

Çoğu araştırmaya göre insanların çoğu günde ortalama 150 defa telefonlarını kontrol ediyorlar. Nasıl bu kötü alışkanlıktan kurtulabilirsiniz?

Trilyonluk Şirket Apple

Apple piyasa değeri 1 trilyon doları geçen ilk şirket oldu. Çoğunuzun bildiği bu çöküş ve yükseliş hikayesini sizin için derledik.

İnovasyon

Starbucks Artık Pipet Kullanmayacak!

Starbucks çevre kirliliğinin giderek daha da duyarlılaştığı bugünlerde, aldığı kararla plastik starbucks bardakları için pipet kullanmayacakların açıkladı!

Daha Yenilikçi Bir Düşünce Tarzı İçin Gerekli 5 Şart

Şu anda ya da gelecekte ne yaparsak yapalım her sorunda ve her çözümde yenilikçi düşünce tarzı ihtiyacımızı giderecek. Başlayalım!

Diğer Okullarda Olan ve Okulunuzda Olmasını İsteyeceğiniz İnovatif Uygulamalar

Dünyanın dört bir yanında bulunan okullarda bulunan özeneceğiniz inovatif uygulamalar sizin de merakınız kabartıyor diye bu yazımızda bunları derledik.