Tesla Motors
in ,

Tesla Motors İstanbul’dan Eleman Alımı Yapacak

Dünyaca ünlü Tesla Motors şirketi geçtiğimiz günlerde LinkedIn hesabından İstanbul içerisinde eleman alım başvuru ilanlarını yayımladı. Türkiye piyasasına giren Tesla Motors’un bu girişiminin devamında eleman alım artışı beklenmekte.

Tesla Motors Türkiye için 7 farklı pozisyonda iş ilanı açıldı.

Tesla Motorsun Linkedin profillerinde ilanlar açıldı ve açılır açılmaz görüntüleme ilk gönde +500’ü geçti. Tesla’nın yayınladığı ilana göre şimdilik aradığı pozisyonlar satış danışmanı, ürün sorumlusu ve mağaza müdürü.
Nasıl başvurabilirim diyorsanız; başvuru linki burada.

Aradığı kriterler belirli!

Lisans veya yüksek lisans derecesi, satış deneyimi, müşteri hizmetleri veya perakende tecrübesi olan, güçlü iletişim becerileri ve müşteri odaklı, takım zihniyet ve güvenilirlik duygusu, olayların bir parçası olsun, kişisel taşımacılık endüstrisindeki değişiklikler hakkında esnek, olumlu, coşkulu ve tutkulu, İngilizce’de akıcılık gerekli bir şart tabi ki. İş konularını ve teknik kavramları anlama ve iletme becerisi, geçerli sürücü belgesi ve aktif araç kullanma şart da aranıyor.

Şirket konumu ve servis hizmeti

Eleman alımından sonra Tesla Türkiye’deki konumunu belirlemiş gibi. Tesla servis hizmeti için Merter’de bulunan Otomol şirketi ile anlaşmaya varmak üzere. Otomol şirketi bu zamana kadar Borusan Otomotiv markalarına servis hizmeti verdi. Markanın satış mağazasının ise çok yüksek ihtimalle Zorlu Center’da olması planlanıyor.

Ne düşünüyorsun?

0 puan
Upvote Downvote

Hüseyin VEYSELOĞLU Yazdı!

kurucu ortak, içerik üreticisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

iyi bir marka ve işletme ismi nasıl seçilebilir?

İyi Bir Marka ve İşletme İsmini Nasıl Seçebilirsiniz?

netflix nasıl bu kadar çok para kazanabiliyor?

Netflix Nasıl Bu Kadar Çok Para Kazanıyor?