Kategori:  

Featured posts

sağlık 

Kilo Verdiren Sağlıklı ve Lezzetli Atıştırmalıklar

yazar:

Kilo vermek istediğiniz zaman sadece proteinlerle boğuşup hiç atıştırmalığınız yok diye düşünüyorsanız, tekrar düşünün. Bu yazımız size göre!

sağlık 

Çıplak Uyumanın Yüksek İhtimalle Bilmediğiniz Faydaları

yazar:

Çıplak uyumak, hem fiziksel hem de psikolojik olarak birçok faydaya sahip. Siz de merak ediyorsanız; okumaya devam edin!

kişisel gelişim 

200+ Üniversiteden 600+ Ücretsiz Eğitim Aracı

yazar:

Artık modernleşen Dünya ile beraber üniversiteler derslerini artık internetten ücretsiz ders şeklinde veriyorlar. Biz de size 600’den fazla dersi arşivledik!

kültür-sanat 

Dikkat Çekici Subliminal Mesajlar Bulunan Reklam Kampanyaları

yazar:

İnsanın sahip olduğu duyular haricinde bir altıncı duyu varmış gibi orayı hedefleyen subliminal mesajlar bulunan reklam kampanyaları.

kariyerkişisel gelişim 

9 Günlük Tatilde Aktif Bir Dinlenme İçin Tatil Tavsiyeleri

yazar:

Sizi aktif bir şekilde dinlendirecek ve tatilinizi de boşa geçirmemenizi sağlayacak önerilerimizi derledik. Hepinize iyi tatiller!

girişimcilikkariyer 

Uygun Fiyata Home Ofis Oluşturma Rehberi

Onur Başoğluyazar:

Konforlu ve profesyonel bir çalışma ortamı hazırlamanız için bütçeyi de düşünerek sizin için bir rehber hazırladık. Okumaya devam edin!

kişisel gelişim 

Stres Zamanlarında Stresle Başa Çıkmanızı Sağlayacak İpuçları

yazar:

Sadece stresle başa çıkmanıza yaramayacak aynı zamanda sizi geliştirecek ve size daha çok şey öğretecek güçlü stresle başa çıkma taktikleri.

kariyer 

İyi Liderlerin Sahip Olduğu 8 Güçlü Liderlik Özelliği

yazar:

En iyi liderlerin sahip olduğu özellikler. Yüksek ihtimalle vizyonları ve misyonları en önemli olanları ama ya diğerleri?

kariyer 

Çoğu İnsanın Sahip Olmadığı Bir Yetenek: Aktif Dinleme

yazar:

Aktif bir süreç olan aktif dinlemede dikkat sadece konuşanda ve dinleyende değildir. Söylediği ve yaptığı her şeyi anlamak ve sindirmek gerekir.

Yaşam 

Yalnızlıktan Eğlenmeye Başladığınız Zaman Olacak 7 Şey

yazar:

Yalnız yaşadığınız bir hayat hem size katkıda bulunabilir hem de sizi gayet eğlendirebilir. Ama ilk önce bu hayatı sevmeniz, kucaklamanız lazım.