Kategori: inovasyon

inovasyon hakkında

inovasyonTeknoloji 

Netflix’te Yeni Akılllı Güncelleme

yazar:

Netflix, çevirimdışı izleme özelliğine bir özellik daha ekleyerek “Netflix akıllı indirme özelliğini” getirdi. Bu yazımızda yeni olan neler olduğunu derledik.

inovasyonTeknoloji

Starbucks Artık Pipet Kullanmayacak!

yazar:

Starbucks çevre kirliliğinin giderek daha da duyarlılaştığı bugünlerde, aldığı kararla plastik starbucks bardakları için pipet kullanmayacakların açıkladı!

inovasyonyaratıcılık 

Daha Yenilikçi Bir Düşünce Tarzı İçin Gerekli 5 Şart

yazar:

Şu anda ya da gelecekte ne yaparsak yapalım her sorunda ve her çözümde yenilikçi düşünce tarzı ihtiyacımızı giderecek. Başlayalım!

inovasyon 

Diğer Okullarda Olan ve Okulunuzda Olmasını İsteyeceğiniz İnovatif Uygulamalar

yazar:

Dünyanın dört bir yanında bulunan okullarda bulunan özeneceğiniz inovatif uygulamalar sizin de merakınız kabartıyor diye bu yazımızda bunları derledik.

inovasyonkariyer 

Göçebe İş Adamı Olmak Mı İstiyorsun? (Gezerek Para Kazanmak)

yazar:

Sadece bir laptop sahibi olarak hem gezmek hem de gezerek para kazanmak istiyorsanız, bu yazımızdaki şeyleri okumalı ve hazırlanmalısınız.

girişimcilikinovasyon 

Nedir Bu BİGG?

Sezgin Erzanyazar:

TÜBİTAK’ın 2012 yılında başlattığı BİGG (Bireysel Genç Girişimci) destek programı hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri derledik.

inovasyon 

Kesinlikle İşinize Yarayacak 300+ Dijital İçerik Kaynakları

yazar:

Yeni bir işe girişiyorsanız ve size dijital içerik ürününüz için bir şeyler yapmanız gerekiyorsa; doğru yerdesiniz. Zira bu 300’den fazla araç işinize çok yarayacak.

inovasyon 

Beyin Dalgalarını Şifre Olarak Kullanma Devri Başladı

yazar:

Bilimi adamları, beyin dalgalarını kullanarak telefonların şifrelerini açmak veya yeni kilitler koymak için yeni metodlar üzerinde çalışıyorlar. 

inovasyon 

Dünyaca Ünlü Konuşmalar Yapabilmek İçin 6 Beceri

yazar:

Herkesin hatırladığı, herkesin tekrar ettiği ve sizin hakkınızda konuştuğu konuşmalar yapmak istiyorsanız; size 12 ipucu verdiğimiz yazı devamında: