Kategori: kültür-sanat

kültür-sanat hakkında

kültür-sanat 

Dikkat Çekici Subliminal Mesajlar Bulunan Reklam Kampanyaları

yazar:

İnsanın sahip olduğu duyular haricinde bir altıncı duyu varmış gibi orayı hedefleyen subliminal mesajlar bulunan reklam kampanyaları.

kültür-sanat 

Markalar Hakkında İlk Defa Öğreneceğiniz 39 Adet İlginç Bilgi

yazar:

İlk defa duyacağınıza kesinlikle garanti verdiğimiz 39 adet farklı ve aslında bir o kadar da şaşırtıcı olan bilgiselleri sizin için derledik.

kişisel gelişimkültür-sanat 

IQ Arttıran 5 Film Önerisi

yazar:

Filmlerin IQ arttırdığı belki bir çalışma ile kanıtlanmadı ancak size vizyon katabilecek filmler vardır, biz de bunlardan 5 tanesini derledik.

yaratıcılık 

Instagram’da Artık Aynı Yerleri Aynı Şekilleri İle Fotoğraflıyoruz ve Bu Çok Korkutucu

yazar:

Instagram’da scrollarken yaşadığınız dejavu’nun esasında bir sebebi var. Bu durumun sonuçlarını ve sebeplerini merak ediyorsanız yazının devamına!

gündem-genelkültür-sanat 

27 Temmuz Ay Tutulması ve Mars’ın En Parlak Olduğu Gece Birlikte Gökyüzüne Bakalım

yazar:

27 Temmuz Ay tutulması ve Mars’ın en parlak olduğu gecede bizleri neler beklediğini bu yazımızda sizin için arka planıyla beraber derledik.

ilhamtasarım 

Size İlham Olacak Hayat Kolaylaştıran 8 İcat

yazar:

Çoğu kişi ürün tasarımlarında mükemmeliği arıyor ve çoğu insan da ürün tasarımında gelecek o ilham perilerini arıyor. Biz de ikisini birleştirdik; ilham verici ürün tasarımları…

tasarımTeknoloji 

PowerPoint Alternatifi 3 Sunum Hazırlama Aracı

yazar:

Etkinliklerde, sunumlarda veya ofiste sürekli PowerPoint sunum örnekleri kullanılıyor. Eskiye dair alışkanlıktan sıkıldım diyenler yazının devamına!

girişimcilikkültür-sanat 

Girişimcilerin İzlemesi Gereken 5 Belgesel

yazar:

Teorikle kendisini geliştirmekten bir nebze sıkılan girişimcilerin izlemesi gereken belgeselleri eğlendirirken eğitmesi ve aynı zaman ilham vermesi için derledik.

kültür-sanat 

Vincent van Gogh’un 1000 Eseri Dijitalleştirildi!

yazar:

Dijitalleşen Dünya ile beraber herkesin yerinde göremediği Vincent van Gogh eserleri, dijitalleştirilerek internet sitesinde kullanıma açıldı. 

inovasyonyaratıcılık 

Daha Yenilikçi Bir Düşünce Tarzı İçin Gerekli 5 Şart

yazar:

Şu anda ya da gelecekte ne yaparsak yapalım her sorunda ve her çözümde yenilikçi düşünce tarzı ihtiyacımızı giderecek. Başlayalım!